![](https://imgre.gr/wp-content/uploads/2019/06/0-02-05-2a75faef154057dbc1a3419917bf584870337e9120195599077ca82091b39e56_a191c672.jpg)
Το απόγευμα της Κυριακής, 16 Ιουνίου 2019, παραμονή της εορτής του Αγίου Πνεύματος, ο Σεβασμιώτατος Μητροπολίτης Γρεβενών κ. Δαβίδ, χοροστάτησε στον Μέγα Πανηγυρικό Αρχιερατικό Εσπερινό του Ιερού Ναού Αγίας Τριάδος Μικροκλεισούρας Γρεβενών, ενώ την κυριώνυμη ημέρα της εορτής ο Σεβασμιώτατος χοροστάτησε στην Θεία Λειτουργία του πανηγυρίζοντος Ιερού Ναού Αγίας Τριάδος Καρπερού Γρεβενών.
Πανηγυρικός Εσπερινός στην Μικροκλεισούρα
Θεία Λειτουργία στο Καρπερό
Write a comment: