![](https://imgre.gr/wp-content/uploads/2016/12/viber-image1.jpg)
Το Γενικό Νοσοκομείο Γρεβενών επισκέφθηκε ανήμερα των Χριστουγέννων ο Σεβασμιώτατος Μητροπολίτης Γρεβενών κ. Δαβίδ όπου μοίρασε απλόχερα τις πατρικές του ευχές τόσο στο προσωπικό όσο και στους ασθενείς και τους συνοδούς τους.
Στη συνέχεια ο Σεβασμιώτατος επισκέφθηκε το Γηροκομείο της Ιεράς Μητροπόλεως Γρεβενών, όπου ευχήθηκε καλά Χριστούγεννα στους ηλικιωμένους και παρακάθισε στο γιορταστικό τους τραπέζι δίνοντας χαρά σε όλους.