![](https://imgre.gr/wp-content/uploads/2020/03/0-02-0a-8cab6b3587b9e66d3f27bb8ee62353af91cadf010acac097e72bf3e730c9ed99_2060f369.jpg)
Το απόγευμα της Κυριακής της Τυρινής, 1 Μαρτίου 2020, στον Ιερό Μητροπολιτικό Ναό Ευαγγελισμού της Θεοτόκου Γρεβενών, τελέστηκε ο Κατανυκτικός Εσπερινός της Συγγνώμης, χοροστατούντος του Σεβασμιωτάτου Μητροπολίτου Γρεβενών κ.κ. Δαβίδ και με τη συμμετοχή πολλών ιερέων της Μητροπόλεως και πολλών πιστών.
Στο τέλος του Εσπερινού, ο Σεβασμιώτατος, οι ιερείς και όλοι οι πιστοί δημιούργησαν μια αλυσίδα συγχωρήσεως, αιτούμενοι και παρέχοντες συχώρεση και ευχήθηκαν ο ένας στον άλλο, Καλή Τεσσαρακοστή.
Write a comment: