![](https://imgre.gr/wp-content/uploads/2020/03/90683305_2245575925751441_3164441468861415424_n.jpg)
Ζωντανή Μετάδοση των Ακολουθιών
Από την Ιερά Μητρόπολη Γρεβενών ανακοινώνεται πως αυτήν την Παρασκευή θα μεταδοθεί η Ακολουθία των Χαιρετισμών από τις 6 μέχρι τις 7 μ.μ.
Επίσης, θα μεταδοθεί και η Θεία Λειτουργία της Δ’ Κυριακής των Νηστειών από τις 8 μέχρι τις 10 π.μ.
Και οι δύο ακολουθίες θα μεταδοθούν ζωντανά από το Ιερό Παρεκκλήσιο του Επισκοπείου, τηλεοπτικά από το κανάλι You tube του Greveniotis.gr (https://www.youtube.com/channel/UCxe2tgXtX0SmyVkr5C-5VOw) και από το facebook της Ιεράς Μητροπόλεως Γρεβενών. Ταυτόχρονα, θα υπάρχει και ραδιοφωνική μετάδοση από τον Star Fm στη συχνότητα 93,3 fm.
Write a comment: