![](https://imgre.gr/wp-content/uploads/2019/01/0-02-05-ee9a8b8f3d76393c0227f04c598fa482093066725d6d0b55c70b112a593db05b_470839be.jpg)
Το Γηροκομείο της Ιεράς Μητροπόλεως Γρεβενών επισκέφθηκε την Παρασκευή, 5 Ιανουαρίου 2019, ο Σεβασμιώτατος Μητροπολίτης μας κ. Δαβίδ για να δώσει τις εγκάρδιες, πατρικές και εόρτιες ευχές του στους ηλικιωμένους συμπολίτες μας που φιλοξενούνται σ’ αυτό.
Ο Σεβασμιώτατος αφού ευχήθηκε στον καθένα ξεχωριστά, ευλόγησε και έκοψε την Πρωτοχρονιάτικη Βασιλόπιτα και στη συνέχεια κάθισε και απόλαυσε μαζί τους το εορτασικό γεύμα που προσφέρθηκε.
Write a comment: