![](https://imgre.gr/wp-content/uploads/2023/03/4faef6d1-69f5-4f59-8463-e43581c782d8.jpeg)
Σᾶς γνωρίζουμε πώς μετά τόν κατανυκτικό ἑσπερινό
στόν Ἱερὸ Μητροπολιτικὸ Ναὸ Εὐαγγελιστρίας Γρεβενῶν
θά πραγματοποιηθεῖ ὁμιλία, σύμφωνα μέ τό ἀκόλουθο πρόγραμμα.
ΚΥΡΙΑΚΗ Δ’ ΝΗΣΤΕΙΩΝ (ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ ΤΗΣ ΚΛΙΜΑΚΟΣ) 26-3-2023
6 μ.μ. Ἱερὸς Μητροπολιτικὸς Ναὸς Εὐαγγελιστρίας Γρεβενῶν. Κατανυκτικὸς Ἑσπερινὸς καὶ ὁμιλία τοῦ Ὁσιολογ. Μοναχοῦ ΠΑΤΑΠΙΟΥ Καυσοκαλυβίτου, μέ θέμα ” ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΓΙΟ ΙΩΑΝΝΗ ΤΗΣ ΚΛΙΜΑΚΟΣ ΕΩΣ ΤΟΝ ΑΓΙΟ ΠΑΐΣΙΟ ΤΟΝ ΑΓΙΟΡΕΙΤΗ: Η ΠΡΟΣΕΥΧΗ ΣΤΗΝ ΑΣΚΗΤΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΤΗΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣ ΜΑΣ”.