![](https://imgre.gr/wp-content/uploads/2024/01/AFISA-deigma.jpeg)
«Σμιλεύοντας μία οικογένεια με χαμόγελο». Αυτό είναι το θέμα της νέας συνάντησης στην Σχολή Γονέων & Νέων Ζευγαριών της Ιεράς Μητροπόλεως Γρεβενών την Τετάρτη 24 Ιανουαρίου 2024, στις 7 μ.μ. στο Πνευματικό Κέντρο της Μητροπόλεως στην Ευαγγελίστρια. Το θέμα θα αναπτύξει ο π. Αντώνιος Καλλιγέρης, Γενικός Διευθυντής του Γραφείου Ποιμαντικής Γάμου & Οικογένειας της Ιεράς Αρχιεπισκοπής Αθηνών και συγγραφέας πολλών βιβλίων.