![](https://imgre.gr/wp-content/uploads/2023/01/0-02-05-5488ce88b8615916dca10883c614f249acb9a1e565f841ab6227385cd3a5bfa0_189886d25eb5153e.jpg)
Μία ακόμη συνάντηση Σχολή γονέων & Νέων Ζευγαριών της Ιεράς Μητροπόλεως Γρεβενών πραγματοποιήθηκε στις 25 Ιανουαρίου 2023 στο Πνευματικό Κέντρο. Αυτή τη φορά οι εκλεκτές καλεσμένες προήλθαν από την ιατρική ομάδα του Γενικού Νοσοκομείου Γρεβενών. Η κα. Κωνσταντίνα Ντόνα, ως Διευθύντρια Παθολογικής Γ.Ν. Γρεβενών, ανέπτυξε το θέμα «Πανδημία & επιπτώσεις στη δημόσια υγεία», έτσι όπως το βίωσε η ίδια και οι συνάδελφοί της ως μάχιμοι τον καιρό της πανδημίας, ενώ η Διευθύντρια Παιδιατρικής Κλινικής κα. Δέσποινα Τζιρά-Λιάντση έκανε λόγο για το «Παιδικό Στρες» κατά την διάρκεια αλλά και μετά τον εγκλεισμό. Η επόμενη συνάντηση θα λάβει χώρα στις 15 Φεβρουαρίου με ένα ακόμη ενδιαφέρον θέμα και εκλεκτό καλεσμένο.