![](https://imgre.gr/wp-content/uploads/2018/11/unnamed.png)
Tο Βιβλιοπωλείο “Αναλόγιον” της Ιεράς Μητροπόλεως Γρεβενών, όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος, διοργανώνει Έκθεση Παιδικού Χριστιανικού Βιβλίου στο Πνευματικό Κέντρο της Ιεράς Μητροπόλεως, από 30 Νοεμβρίου μέχρι 7 Δεκεμβρίου 2018, με ώρες λειτουργίας πρωί και απόγευμα.
Στα πλαίσια της Έκθεσης την Κυριακή 2 Δεκεμβρίου, στις 11:00 π.μ., θα πραγματοποιηθεί η παρουσίαση του βιβλίου: «Ο Πειρατής της Μονεμβασιάς» από τον εκπαιδευτικό-συγγραφέα Γιώργο Αντωνάκη, για παιδιά Δημοτικού (Γ΄ και πάνω) και Γυμνασίου.
Εκ της Ιεράς Μητροπόλεως.
Write a comment: