![](https://imgre.gr/wp-content/uploads/2020/01/0-02-05-1281c1a43ec48016a8bfc33023724a12624b65730068e14a6c88e9cf0c2d8ef6_a45d8b9b.jpg)
Με τους γρεβενιώτες νέους και φοιτητές ανταμώθηκε ο Σεβασμιώτατος Μητροπολίτης Γρεβενών κ. Δαβίδ, το βράδυ της Πέμπτης 2 Ιανουαρίου 2020, στο καφέ Gallery, για να μοιραστεί μαζί τους τη χαρά της συνάντησης και να κόψει την πρωτοχρονιάτικη βασιλόπιτα. Ο Σεβασμιώτατος μοίρασε σε όλους τους νέους ως ευλογία μια καθημερινή προσευχή και ένα CD της Καινής Διαθήκης ηχογραφημένης στη Δημοτική.
Δείτε τι τους είπε, στο βίντεο που ακολουθεί.
Write a comment: